Úvodní strana Aktuality 2. liga U20 Volejbal Tábor získal první ligové body

2. liga U20 Volejbal Tábor získal první ligové body

Dnes se v táborské hale Kvapilova odehrály první dva zápasy 2.ligy U20. Domácí Volejbal Tábor přivítal hráčky ze Svitav.

První zápas byl ze začátku velice dobře rozehrán táborskými děvčaty. Po výhrách 25:22 a 25:15 však přišlo uspokojení, které vedlo k tomu, že soupeř zabral a následující dva sety vyhrál. Stav 2:2 na sety znamenal pátý rozhodující set. Do něho vstoupily domácí hráčky lépe a náskok se podařilo udržet až do vítězného konce.

Druhý souboj byl od počátku vyrovnanější. První set vyhrála děvčata ze Svitav, druhý set zase naopak domácí. Po tomto setu ovšem hostující děvčata začala získávat pevnější půdu pod nohama. Výsledek čtvrtého setu vypovídá za vše. Naše hráčky už neměly sílu se vývojem zápasu něco udělat.

Volejbal Tábor má letos nový tým. Pro polovinu děvčat to bylo první seznámení s ligovou soutěží.

Složení Volejbal Tábor: kap. HEŘMÁNKOVÁ L., KRTIČKOVÁ E., BÁRTOVÁ E., JANČÍKOVÁ E., PŘIBYLOVÁ L., BUZKOVÁ K., FIŠEROVÁ M., TOMÁŠKOVÁ S., JEŽKOVÁ L., ZELENKOVÁ A., libera ŠMÍDOVÁ E., NAGYOVÁ A.

VOLEJBAL TÁBOR - TJ SVITAVY    3:2 (22,15,-13,-21,8)

VOLEJBAL TÁBOR - TJ SVITAVY    1:3 (-18,21,20,7)